Loading...

Jedlý papír k vystříhnutí na muffiny Unicorn mix 5cm - PICTURE

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

91 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Perfektní
Krásné barvy.
60 %
Krásné, ale kolečka se musí vyříznout
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Postavička na dort Unicorn - jednorožec - Dekora

Nejedlá postavička na dort Unicorn. Výška 9 cm.

90 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrářský košíček duha 50x30mm 50ks - Cakesicq


24 Kč

Skladem > 10 ks

Svíčky na dort 5ks jednorožci - Unicorn - Alvarak

Narozeninové svíčky na dort ve tvaru jednorožce. 5 ks v balení.

47 Kč

Skladem > 10 ks

Papírový stojan na muffiny a capcaky Unicorn - Cakesicq

Papírový stojan na muffiny a cupcaky s motivem Unicorn.

129 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčka jednorožec - Dekora

Svíčka Jednorožec na dort dodá narozeninovému dortu kouzelný pohádkový detail a p

55 Kč

Skladem 5 ks

Papírový talíř unicorn 18cm 6ks - Party Pal

Papírový talíř unicorn. Průměr 18 cm. V balení 6 ks.

43 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks